Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss på RG Marknadspartner per telefon eller mail direkt till våra medarbetare nedan. Du kan även ringa eller skicka mail till oss på:

Tfn. 026-64 45 00

E-post: info@rgmp.se

 

Personal

Susanne Öhman

Kundchef
070-963 20 29
susanne.ohman@rgmp.se

Susanne Larsson

Personalchef
070-963 20 27
susanne.larsson@rgmp.se

Lina Swahn

Administrativ assistent
070-963 20 28
lina.swahn@rgmp.se

Maria Olsson

Kundansvarig  
070-963 06 03                             
maria.olsson@rgmp.se

Anna Grönberg

Administrativ chef
070-963 20 25
anna.gronberg@rgmp.se

Linda Engstrand

Kvalitétscontroller
070-963 15 75
linda.engstrand@rgmp.se

Koordinatorer

Camilla Nilsson

Distrikt: Syd
070-963 20 26
camilla.nilsson@rgmp.se

Isabelle Lundgren

Distrikt: Småland-Blekinge
070-963 01 96
isabell.lundgren@rgmp.se

Sanna Funeland

Distrikt: Mälardalen-Värmland
070-963 04 03
sanna.funeland@rgmp.se

Maria Löfgren                          

Distrikt: Gävleborg-Dalarna
070-963 00 46
maria.lofgren@rgmp.se

Lewi Risvall

Distrikt: Mellan Norrland
070-963 20 21
lewi.risvall@rgmp.se

Marie Drevander                      

Demokoordinator Syd-Väst  
070-963 05 40                             
marie.drevander@rgmp.se

Magnus Karlsson

Distrikt: Väst
070-963 05 91 
magnus.karlsson@rgmp.se

Madelen Hårdh

Distrikt: Östergötland
070-963 04 83 
madelen.hardh@rgmp.se

Christofer Karlsson

Distrikt: Stockholm
070-963 22 60
christofer.karlsson@rgmp.se

Ronja Lönn

Distrikt: Jämtland
070-963 02 65
ronja.lonn@rgmp.se

Ulrika Ljungberg

Distrikt: Norra Norrland
070-963 09 94
ulrika.ljungberg@rgmp.se

My Bjerke

Demokoordinator Stockholm
070-963 20 24
my.bjerke@rgmp.se

Back Office

Tina Delic

Back Office
070-963 29 49 
tina.delic@rgmp.se

Daniel Sjögren

Back Office
070-963 15 90                             
daniel.sjogren@rgmp.se

VD

Roland Grönberg

roland.gronberg@rgmp.se