Kontakta oss

Vill du komma i kontakt med RG Marknadspartner? Välkommen att skicka ett mejl eller ringa till någon av våra trevliga medarbetare nedan.

Du kan du även mejla direkt till vår inkorg på e-post: info@rgmp.se

 

Roland Grönberg

VD
070-963 20 20
roland.gronberg@rgmp.se

Susanne Öhman

Kundchef
070-963 20 29
susanne.ohman@rgmp.se

Susanne Larsson

Personalchef
070-963 20 27
susanne.larsson@rgmp.se

Anna Grönberg

Administrativ chef
070-963 20 25
anna.gronberg@rgmp.se

Lina Swahn

Administrativ assistent
070-963 20 28
lina.swahn@rgmp.se

Camilla Nilsson

Koordinator
Distrikt: Syd
070-963 20 26
camilla.nilsson@rgmp.se

Marie Drevander

Koordinator
Distrikt: Väst
070-963 05 40
marie.drevander@rgmp.se 

Susan Adelbrant

Distriktschef
Distrikt: Öst
070-963 01 96
susan.adelbrant@rgmp.se

Hans Danielsson

Distriktschef
Distrikt: Stockholm-Uppsala
070-963 22 60
hans.danielsson@rgmp.se

Sanna Funeland

Koordinator
Distrikt: Mälardalen-Värmland
070-963 04 03
sanna.funeland@rgmp.se

Nina Hultberg

Koordinator
Distrikt: Södra Norrland-Jämtland
070-963 00 46
nina.hultberg@rgmp.se

Lewi Risvall

Distriktschef 
Distrikt: Mellan Norrland
070-963 20 21
lewi.risvall@rgmp.se

Ulrika Ljungberg

Koordinator
Distrikt: Norra Norrland
070-963 09 94
ulrika.ljungberg@rgmp.se

Lily