Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss på RG Marknadspartner per telefon eller mail direkt till våra medarbetare nedan. Du kan även ringa eller skicka mail till oss på:

Tfn. 026-64 45 00

E-post: info@rgmp.se

 

Personal

Susanne Öhman

Kundchef
070-963 20 29
susanne.ohman@rgmp.se

Susanne Larsson

Personalchef
070-963 20 27
susanne.larsson@rgmp.se

Anna Grönberg

Administrativ chef
070-963 20 25
anna.gronberg@rgmp.se

Daniel Sjögren

Kundansvarig
070-963 15 90                             
daniel.sjogren@rgmp.se

Koordinatorer

Lina Swahn

Distrikt: Gävleborg-Dalarna
070-963 20 28
lina.swahn@rgmp.se

Camilla Nilsson

Distrikt: Syd
070-963 20 26
camilla.nilsson@rgmp.se

Sanna Funeland

Distrikt: Mälardalen-Värmland, Östergötland
070-963 04 03
sanna.funeland@rgmp.se

Christofer Karlsson

Distrikt: Stockholm
070-963 22 60
christofer.karlsson@rgmp.se

Marie Drevander                      

Distrikt: Småland-Väst  
070-963 05 40                             
marie.drevander@rgmp.se

Lewi Risvall

Distrikt: Norrland
070-963 20 21
lewi.risvall@rgmp.se

VD

Roland Grönberg

roland.gronberg@rgmp.se