Kontakta oss

Vill du komma i kontakt med RG Marknadspartner? Välkommen att skicka ett mejl eller ringa till någon av våra trevliga medarbetare nedan.

Du kan du även mejla direkt till vår inkorg på e-post: info@rgmp.se

Roland Grönberg

VD
070-963 20 20
roland.gronberg@rgmp.se

Anders Persson

Försäljningschef
070-963 20 28
anders.persson@rgmp.se

Anna Grönberg

Administration
070-963 20 25
anna.gronberg@rgmp.se

Susanne Larsson

Distriktschef Norra Norrland
070-963 20 27
susanne.larsson@rgmp.se

Lewi Risvall

Distriktschef MellanNorrland
070-963 20 21
lewi.risvall@rgmp.se

Susanne Öhman

Distriktschef GävleDala Jämtland
070-963 20 29
susanne.ohman@rgmp.se

Hans Danielsson

Distriktschef Stockholm-Uppsala
070-963 22 60
hans.danielsson@rgmp.se

Susan Adelbrant

Distriktschef Öst
070-963 01 96
susan.adelbrant@rgmp.se

Lars Andersson

Koordinator Väst
070-963 25 94
lars.andersson@rgmp.se

Camilla Nilsson

Koordinator Syd
070-963 20 26
camilla.nilsson@rgmp.se